Varta
Kontaktovat

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

Varta

Dostupnost

Bytový dům VARTA má strategickou polohu na rohu ulic Boloňská a Milánská na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup. Přímo na rohu ulice Milánská se nachází autobusová zastávka Na Vartě (linky 125, 175, 204, 240, 252, 254, 911). Autobus jezdí každých 10 minut přes pracovní dny a každých 15 minut o víkendu. Nejbližší tramvajová zastávka Nádraží Hostivař (linky 26, 99) je vzdálená 2 km, stanice metra Háje (linka C) je v blízkosti 5 km. Vlakové nádraží – zastávka Horní Měcholupy se nachází pěšky 10 min (750 metrů).

Varta

Obchody a služby

V bezprostřední blízkosti naleznete velké obchody s potravinami i spoustu menších. Nejbližší restaurace (pizzerie) je pouhou 1 min chůze. Kousek od domu se rozprostírá devítijamkové golfové hřiště Galerie Golf Hostivař, které je výjimečné zapojením uměleckých děl na hřišti. Na procházky, relaxaci, odpočinek a koupání je vám k dispozici Hostivařská přehrada a Přírodní park Hostivař. Nejbližší mateřská škola je vzdálená 250 metrů, základní školy pak 600 metrů a 1 km. Tanzania dětské centrum je pěšky 700 metrů. Praktický lékař je od domu 7 min pěšky. V blízkém okolí se dále nachází pneuservis, prodejna autodílů, zahradnictví, prodejna nábytku, čerpací stanice, zlatnictví a hodinářství, elektroservis, veterinární klinika apod.

  • Velký obchod s potravinami100 m
  • Nejbližší restauracepěšky 1 min
  • Pivovar Hostivarpěšky 7 min
  • Nákupní centrum Vivo! Hostivařautem 5 min
  • Centrum Chodov a Opatovautem do 10 min
  • Mnoho obchodů a služebv okruhu 5 km

VARTA nabízí skvělou občanskou
dostupnost v Praze - Hostivaři

Ukázat dům na mapě
Obchody a služby
Sportoviště
Školy
Restaurace, bary
Příroda, parky
Nádraží

Máte zájem o koupi bytu?
Ozvěte se nám ještě dnes!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů na základě zásad o ochraně osobních údajů.